همسرم در روند خوبم تاثیرگذار است

همسرم در روند خوبم تاثیرگذار است

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ داریوش شجاعیان بازیکن هوادار در پایان بازی با پیکان در جمع خبرنگاران گفت: فکر کنم سومین یا چهارمین بازی ای است که ما جلو میفتیم ولی بازی مساوی می شود، باید روی این قضیه کار کنیم و امیدوارم که این اتفاق دیگر تکرار نشود. اگر این اتفاق نمی افتد ما الان 8 امتیاز بیشتر داشتیم که همین الان خودمان را تک رقمی کنیم ولی این اتفاق نیفتاد. به نظرم مستحق برد بودیم چون خوب بازی کردیم ولی امیدوارم در ادامه لیگ این اتفاق بیفتد که بتوانیم برنده بازی باشیم.

شجاعیان درباره حواشی کنار خط در دقایق پایانی صحبت کرد: چون امتیازها برابر بود حساسیت این بازی خیلی زیاد بود. این اتفاقات در لیگ ما مخصوصا در دقایق آخر بازی که یک تیم تحت فشار باشد، طبیعی است. به نظر من در کمال احترامی که نسبت به اقای عنایتی و کادر عزیزشان دارم، به نظر از اول بازی از سمت نیمکت ما اتفاقی نیفتاد. شاید من تعویض شدم خودم یک ذره هیجان زده شدم و دو، سه تا اعتراض کردم که از داور بازی عذرخواهی می کنم. امیدوارم اگر اشتباه از ما بوده بخشش از آنها باشد و بالعکس .

شجاعیان درباره بازی و گل زنی های خودش گفت: خدا را صدهزار مرتبه شکر. فکر می کنم باعث و بانی این اتفاق آقا مسعود است. با تمام بچه ها که صحبت می کنند یک روحیه دوچندان به آن ها تزریق می کنند و همین هم باعث شده که من در این برهه به تیم هوادار کمک کنم. اگر من پاس گل می دهم ثمره اش کسی است که گل می زند و گل هایی که خودم می زنم بقیه زحمت می کشند و توپ را به من می دهند. تشکر می کنم و امیدوارم که این روندم ادامه دار باشد.

او درباره تاثیر زندگی مشترکش در بازی خوبش گفت: دقیقا یک اتفاقی که برایم افتاده زندگی مشترکم است و تشکر می کنم از همسر عزیزم که کنار من بودند. این اتفاق روزی و قسمتم بوده که با وجود همسرم تا اینجای فصل این اتفاق برایم افتاده است. از او تشکر می کنم.

او ادامه داد: هفته های سیزدهم آقامسعود تشریف آوردند و الان هفته 24 لیگ است. دقیقا از هفته 13تا 24 من اینجا صحبت می کنم یا مربیان قبل و بعد بازی صحبت می کنند از گذشته تیم حرف می زنیم و می گوییم چرا نیم فصل اول این اتفاقات نیفتاد چرا نیم فصل اول این اتفاق ها انجام نمی شد یا داریوش شجاعیان گل نمی زد و پاس گل نمی داد. من نمی دانم دنبال چه چیزی هستند. یک شخص عزیزی دنبال چیزی می گردد از طرف بازیکنان هوادار یا کادرهوادار که جوابی بدهیم. به نظر من هم کادر قبلی قابل احترامند هم کل عواملی که الان در تیم هوادار هستند قابل احترامند. من تشکر کردم روزی که آقا محمود از اینجا رفتند همان روز به دوست عزیزمان گفتم که ما تمام توان مان را گذاشتیم ولی نشد بعضی جاها این اتفاق نمی افتد. هرجا هستند موفق باشند و امیدوارم که این سوال در چند هفته آینده تکرار نشود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همسرم در روند خوبم تاثیرگذار است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همسرم در روند خوبم تاثیرگذار است"، کلیک کنید.