والیبال ایران به دنبال دیدار دوستانه با کوبا و استفاده از مربیان زن کوبایی

والیبال ایران به دنبال دیدار دوستانه با کوبا و استفاده از مربیان زن کوبایی

رییس فدراسیون والیبال ایران میزبان سفیر کوبا بود و دو طرف در این دیدار بر افزایش همکاری های والیبالی دو کشور تاکید کردند.

به گزارش آزیلاز، سید میلاد تقوی رییس فدراسیون والیبال عصر امروز (پنج شنبه، 16 فروردین) میزبان سفیر کوبا در تهران بود و دو طرف بر افزایش همکاری های والیبالی تاکید کردند.

در این نشست که تقی زاده مدیر کل روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان، وحید مرادی نایب رییس فدراسیون، فریبا محمدیان نایب رییس بانوان، محسن ترابی سرپرست دبیری فدراسیون و همچنین کنسول سفارت کوبا حضور داشتند، تقوی ابتدا درباره وضعیت والیبال ایران در بعد ملی و بین المللی توضیحاتی ارایه کرد و آلبـرتو گونزالس کاسالـس سفیر کوبا در تهران نیز در این دیدار ضمن تمجید از پیشرفت والیبال ایران در سال های اخیر خواستار افزایش همکاری ها در زمینه رشد و توسعه والیبال شد.

رییس فدراسیون والیبال ایران نیز مسیر پیشرفت این رشته ورزشی ایران را در سال های اخیر تشریح کرد و افزایش همکاری ها در زمینه والیبال استقبال کرد و مقرر شد دو فدراسیون والیبال ایران و کوبا در آینده با امضای تفاهمنامه همکاری های والیبالی خود را به صورت رسمی افزایش دهند.

برگزاری دیدار دوستانه بین تیم های ملی والیبال ایران و کوبا و همچنین استفاده از مربیان زنان کوبایی در ایران، برگزاری اردوی های آماده سازی مشترک، استفاده از توانایی نیروهای اجرایی برگزاری مسابقات والیبال، شناسایی فرصت ها و توانایی موجود در دو کشور برای برگزاری اردوها و مسابقات و همچنین تبادل مربیان از جمله محورهای این تفاهنامه در دو گروه مردان و زنان خواهد بود.

در پایان این نشست دو طرف هدایایی را به رسم یادبود به یگدیگر اهدا کردند که پیراهن شماره چهار تیم ملی والیبال ایران با نام آلبـرتو گونزالس کاسالـس و یک توپ با امضای ملی پوشان دو تیم فولاد سیرجان و شهداب یزد از جمله هدایای فدراسیون به سفیر کوبا در تهران بود.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "والیبال ایران به دنبال دیدار دوستانه با کوبا و استفاده از مربیان زن کوبایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "والیبال ایران به دنبال دیدار دوستانه با کوبا و استفاده از مربیان زن کوبایی"، کلیک کنید.