واکنش رزنده به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

واکنش رزنده به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، برناردو رزنده پرافتخارترین مربی والیبال دنیا که سال ها هدایت تیم ملی زنان و مردان برزیل را برعهده داشت، در خصوص «ماتو پایز» سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران اظهار کرد: رابطه شخصی و حرفه ای من با این مربی (موریس موتا پایز) سال ها پیش آغاز شد. سال هایی که هنوز مربی تیم والیبال زنان برزیل بودم. در همه تورنمنت هایی که ما با هم در اروپا و سایر نقاط بازی می کردیم، ماتو مشاهده و در مورد تیم های برتر جهان مطالعه می کرد. از آن موقع به بعد پایز در تمرینات شرکت کرد و از آن زمان شروع به تبادل تجربیات و اطلاعات کردیم.

وی گفت: زمانی که در سال 2001 مدیریت تیم مردان را شروع کردم، این رابطه شکل گرفت و حتی نزدیک تر شد و من او را به عنوان دستیار مربی در اروپا در نظر گرفتم. سال ها گذشت و در 3 دوره المپیک 2008، 2012 و عمدتاً 2016 او در چندین دوره عضو تیم فنی برزیل شد و با انتخاب برنامه های او توانستیم به سمت جلو حرکت کنیم.

رزنده عنوان کرد: وی صاحب تجربه بین المللی عظیمی است و اشتیاق زیادی به والیبال و کار روزانه و «مهارت های» فردی یک مربی و رهبری را دارد و تیم های او به دلیل مهارت های فنی و غیر فنی شامل ارتباطی، همدلی، رهبری و نظم عملکرد بسیار بالایی خواهند داشت و من به خوبی درک می کنم که این مهارت ها پایز را سرمربی تیم های بزرگ والیبال جهان خواهد کرد. من از همکاری عظیمی که او با پروژه ما برای رشد و توسعه حرفه ای ورزشکاران انجام داد، بسیار سپاسگزارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رزنده به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رزنده به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.