واکنش سازمان لیگ به احتمال برگزاری دربی در سال 1403

واکنش سازمان لیگ به احتمال برگزاری دربی در سال 1403

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، سهیل مهدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنلاین آزیلاز، درمورد احتمال تغییر زمان دربی 103 و برگزاری آن در سال 1403، اظهار داشت: موظف هستیم همه بازی ها را در تاریخ اعلامی برگزار کنیم اما اگر ملاحظاتی باشد و در مورد آنها تصمیم های جدیدی گرفته شود، باید آن را هم اجرا کنیم . منتظریم سازمان های بالادستی که صلاح برگزاری بازی در تاریخ 23 اسفند را می دانند، تصمیم خود را به ما اعلام کنند.

وی افزود: هنوز صحبت جدیدی مبنی بر تغییر تاریخ بازی به ما اعلام نشده و در حال حاضر روی همین برنامه هستیم اما اگر قرار بر تغییر برنامه باشد، باید ببینیم جزییات این تصمیم چیست و متناسب با همان برنامه خود را اعلام کنیم.
مهدی اضافه کرد: 27 اسفند آخرین روز لیگ در سال جاری است و یک روز بعد اردوی تیم ملی برای بازی با ترکمنستان شروع می شود. به همین دلیل چندان نمی توانیم زمان دربی 103 را تغییر بدهیم زیرا در آن صورت بازی استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و یکم را نمی توانیم برگزار کنیم. به همین دلیل باید تصمیمی بگیریم که تیم های دیگر کمترین ضرر را ببینند و نمی توانیم به خاطر استقلال و پرسپولیس تیم های دیگر را تحت فشار قرار بدهیم.

مسیول کمیته مسابقات سازمان لیگ درمورد تغییر زمان 3 بازی از هفته بیستم و آسیب دیدن باشگاه پیکان از تغییر زمان بازی با سپاهان، عنوان کرد: قطعا جا به جایی مسابقات برای هیچکس سود ندارد. ما هم متوجه هستیم باشگاه ها شرایط پروازی و اسکان در هتلشان به چه شکل است اما قطعا ملاحظاتی وجود داشته که تصمیم به تغییر زمان بازی گرفته شده است.

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سازمان لیگ به احتمال برگزاری دربی در سال 1403" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سازمان لیگ به احتمال برگزاری دربی در سال 1403"، کلیک کنید.