واکنش مهناز ذکایی به حذف جنجالی اش از داربی 103

واکنش مهناز ذکایی به حذف جنجالی اش از داربی 103

داور زن بین المللی ایران به حذف نامش از بین داوران داربی 103 واکنش نشان داد.

به گزارش آزیلاز، با اعلام روز گذشته مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، مهناز ذکایی، داور بین المللی فوتبال ایران، قرار بود به عنوان داور اتاق VAR در داربی 103 حضور داشته باشد.

شب گذشته عکسی از این داور در فضای مجازی منتشر شد که در گذشته در حال حمایت از پرسپولیس در ورزشگاه حضور داشته است.

همین موضوع باعث شد که فدراسیون فوتبال برای جلوگیری از شایبه ها این داور را از فهرست داوران داربی 103 کنار گذاشت و در ادامه سعدالله گلمرادی، داور تاجیکستانی را به عنوان جانشین ذکایی انتخاب کند.

در همین راستا آزیلاز به سراغ مهناز ذکایی رفت. ذکایی در گفت وگو با آزیلاز اظهار کرد: ابتدا باید بگویم که کمیته داوران اجازه مصاحبه به داوران نمی دهد ولی با توجه به اخباری که در 24 ساعت گذشته درباره من منتشر شده، لازم دانستم که توضیحاتی ارایه کنم.

او با بیان این که عکس منتشر شده از وی به عنوان هوادار پرسپولیس مربوط به سال 97 و دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین سرخ پوشان ایران و کاشیمای ژاپن بوده است، گفت: این دیدار اولین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی پس از سال ها بود. اگر یادتان باشد اینفانتینو هم در این بازی حضور داشت. باید این را بگویم که در آن بازی بحث استقلال و پرسپولیس نبود و بانوان علاقه مند به فوتبال می خواستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و برای تماشای فوتبال به ورزشگاه آزادی بروند.

این داور ادامه داد: من هیچوقت در کارم به عنوان یک داور حرفه ای برای تیمی جانبداری نکرده ام و برای من عجیب است که چنین اتفاقی پس از معرفی نامم به عنوان یکی از داوران داربی رخ داد. به همین دلیل تصور می کنم که این اتفاق از درون جامعه فوتبال رخ داده است. در هر صورت من فرصت حضور در داربی را از دست دادم اما امیدوارم هر کسی در این بازی به عنوان داور حضور دارد، موفق باشد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش مهناز ذکایی به حذف جنجالی اش از داربی 103" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش مهناز ذکایی به حذف جنجالی اش از داربی 103"، کلیک کنید.