واکنش ندا شهسواری به پرچمداری کاروان ایران در المپیک 2024

واکنش ندا شهسواری به پرچمداری کاروان ایران در المپیک 2024

ندا شهسواری پس از انتخابش به عنوان پرچمدار کاروان المپیک 2024 پاریس گفت: افتخار بزرگی در دوران ورزشی ام نصیبم شده است و پرچمداری در المپیک یکی از بهترین افتخارات و خاطرات ورزشی ام خواهد شد.

به گزارش آزیلاز، ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی پینگ پنگ ایران پس از کسب سهمیه المپیک 2024 پاریس و در اختیار گرفتن رکورد بیشترین حضور المپیک بین زنان ورزشکار ایران در آوردگاه المپیک، به عنوان پرچمدار ایران در سی و سومین دوره بازی های المپیک انتخاب شد.

شهسواری در حالی به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک پاریس انتخاب شده که پیش از این هیچ ورزشکاری از تنیس روی میز این مسیولیت را عهده دار نبوده است.

شهسواری پس از انتخابش به عنوان پرچمدار ایران گفت: پرچمداری افتخار بزرگی است که نصیب من شده است و خوشحالم از بین تمام ورزشکاران المپیکی که از کشورمان در این رقابت ها حاضر می شوند، من انتخاب شدم.

او ادامه داد: قطعا این اتفاق، بسیار خوب است. امیدوارم نماینده شایسته ای برای پینگ پنگ ایران در المپیک پاریس باشم و با تجربه و اندوخته ای که از گذشته دارم این امید را دارم که بتوانم نتایج خوبی در رقابت های پاریس کسب کنم.

شهسواری در ادامه گفت: از اینکه پرچمدار کاروان ورزشی ایران در رقابت های المپیک انتخاب شدم انگیزه ام را برای موفقیت و حضوری قدرتمند در این رقابت ها دو چندان می کند. امیدوارم کاروان المپیکی ایران که به نام کاروان خادم الرضا نام گذاری شده است، نتایج بسیار خوبی در المپیک پیش رو کسب کند. همچنین پینگ پنگ ایران که با سه نماینده در این رقابت ها حاضر است، بتواند نتایجی در خور شان فدراسیون را برای کشورمان کسب کند و پرچمداری من برای کشورم خوش یمن باشد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ندا شهسواری به پرچمداری کاروان ایران در المپیک 2024" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ندا شهسواری به پرچمداری کاروان ایران در المپیک 2024"، کلیک کنید.