واکنش وزیر ورزش به التهابات و بداخلاقی های لیگ برتر

واکنش وزیر ورزش به التهابات و بداخلاقی های لیگ برتر

وزیر ورزش و جوانان نسبت به التهابات و بی اخلاقی های این روزهای فوتبال ایران واکنش نشان داد.

به گزارش آزیلاز، کیومرث هاشمی عصر چهارشنبه در فینال جام یونس شکوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جام قدمت چندین ساله دارد و افرادی که در گروه سنی پیشکسوتان حضور پیدا می کنند در سال های نه چندان دور خدمات بسیاری به فوتبال ایران داشته اند و قدردان این عزیزان هستیم و حضور بین آن ها برای ما لذت بخش است و باید این روحیه و انرژی را به جامعه تزریق کنیم.

وی در مورد التهابات اخیر فوتبال ایران در حوزه فرهنگی و اخلاقی، بیان کرد: این موضوع مربوط به فدراسیون فوتبال است و سازمان لیگ وجود دارد و بخش های مختلف فوتبال ایران متولی دارند و هر کدام در راستای وظایف قانونی خود باید عمل کنند و در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال به این نکات اشاره کردیم و در خواست دقت بیش تر در روزهای پایانی لیگ فوتبال ایران را در حوزه فرهنگی و داوری داشتیم تا هواداران دغدغه ای  نداشته باشند و در راستای آرام سازی ورزش ایران گام بردارند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این که امیدواریم با برنامه ریزی خوب سازمان لیگ چهار هفته پایانی لیگ را به بهترین شکل مدیریت کنند و لیگ را به سرانجام برسانند، عنوان کرد: در نامه به رییس فدراسیون فوتبال تمامی دغدغه ها را مطرح کردم و بنیان ورزش ایران و انقلاب ایران مسایل فرهنگی است و این مساله به تمامی مدیران ورزش ایران تاکید می شود و فوتبال به دلیل همه گیر بودنش حساسیت و نقش بیش تری دارد و از تمامی فدراسیون ها درخواست کرده ایم برای هر اقدامی در هر رشته ورزشی پیوست فرهنگی داشته باشند و تا نگرانی های موجود برطرف شود.

هاشمی افزود: در دیدار سال گذشته با رهبری تاکیدهای رهبری ناظر بر برنامه ها و اقدامات فرهنگی بود که از سوی فدراسیون ها و ورزشکاران ما مدنظر قرار گرفته است و جای تقدیر و تشکر دارد اما اگر مساله ای وجود داشته باشد که عامل آسیب فرهنگی باشد مجموعه ورزش کشور باید توجه ویژه ای به این مساله داشته باشیم.

او در مورد شرایط نامناسب زیرساخت های ورزش ایران نیز، گفت: می دانیم باشگاه های ما کم تر دارای زیرساخت هستند و ورزشگاه ها عموما اجاره ای هستند و سعی داریم ورزشگاه هایی که متعلق به ورزش کشور است به روزرسانی کنیم تا تمامی بخش ها از این ظرفیت استفاده کنند که به طور مثال در قانون بودجه 1200 میلیارد تومان برای ورزشگاه آزادی در نظر گرفته ایم که عموم این بودجه مربوط به حوزه فوتبال است.  

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این که برخی باشگاه ها در استان های مختلف نیز دارای زیرساخت هستند، گفت: باید با برنامه ریزی شرایطی داشته باشیم که هواداران بدون هیچ گونه دغدغه ای در ورزشگاه ها حضور یابند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش وزیر ورزش به التهابات و بداخلاقی های لیگ برتر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش وزیر ورزش به التهابات و بداخلاقی های لیگ برتر"، کلیک کنید.