واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران/ اعلام جزئیات به زودی

واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران/ اعلام جزئیات به زودی

سرپرست اداره‌کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش آزیلاز، میثم حسینقلی زاده در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیران اداره کل رفاه، سازمان نوسازی، املاک و مستغلات برگزار شد، با بیان اینکه تخصیص مسکن به کارکنان همواره به عنوان یکی از اولویت‌های این اداره کل مطرح بوده، اجرایی شدن آن را در سال جاری قطعی دانست و گفت: توجه به سرمایه انسانی جز با عملی کردن مطالبات به حق ایشان میسر نیست و از این حیث، این مهم که وعده اجرای آن پیشتر بیان شده بود، به زودی محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسکن همواره به عنوان مهمترین مطالبه کارکنان در تمام نظرسنجی‌های صورت گرفته مطرح بوده است، افزود: باتدبیر شهردار تهران ان‌شاءالله، طرح ساخت و واگذاری ۲۵ هزار واحد برای کارکنان این نهاد آغاز خواهد شد.

سرپرست اداره کل رفاه شهرداری تهران تصریح کرد: بنا بر اعلام شهردار تهران در این طرح همه کارکنانی که تا پیش‌ از این از پروژه‌های قبلی مسکن بهره‌مند نشده‌اند، با کمترین قیمت درتهران صاحبخانه خواهند شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، حسینقلی زاده با تأکید بر اینکه واگذاری مسکن به تمامی همکاران مشمول بر اساس اولویت‌های تعیین شده صورت خواهد گرفت، اظهارکرد: خبرهای خوشی در خصوص ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان در راه است و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران/ اعلام جزئیات به زودی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران/ اعلام جزئیات به زودی"، کلیک کنید.