ورود سامانه بارشی از 5 فروردین / تهران گرم می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

ورود سامانه بارشی از 5 فروردین / تهران گرم می شود - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، صادق ضیاییان گفت: امروز جمعه سوم فروردین ماه با گذر موج از روی کشور در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب کرمان، غرب و جنوب اصفهان، جنوب مرکزی، جنوب یزد و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه همچنین خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد دور از انتظار نیست، گفت: شنبه در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.

ضیاییان با بیان اینکه یکشنبه 5 فروردین با ورود سامانه بارشی به کشور در نوار غربی کشور و بخش هایی از جنوب، جنوب شرق و مرکز کشور ابرناکی، بارش و وزش باد شدید پیش بینی می شود، گفت: این سامانه بارشی دوشنبه (6 فروردین) ضمن تقویت غیر از بخش هایی از جنوب شرق در سایر مناطق کشور فعال خواهد بود وشدت بارش به صورت رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و احتمال بارش تگرگ در روز یکشنبه (5 فروردین) در استان های کرمانشاه، جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، ایلام، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، بوشهر و نیمه شمالی فارس و طی روز دوشنبه (6 فروردین) در استان های لرستان، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب و جنوب اصفهان و جنوب مرکزی پیش بینی می شود و امروز جمعه (3 فروردین) خلیج فارس مواج و متلاطم است.

وی در خصوص وضعیت هوای تهران گفت: برای تهران در روز جمعه (3 فروردین) آسمانی کمی ابری از بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و برای شب کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می شود که کمینه دما 10 و بیشینه 18 پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود سامانه بارشی از 5 فروردین / تهران گرم می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود سامانه بارشی از 5 فروردین / تهران گرم می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.