ورود سامانه بارشی جدید از هفته آینده به کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

ورود سامانه بارشی جدید از هفته آینده به کشور - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد؛ امروز 24 فروردین در استان های اردبیل، گیلان، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، شمال و شرق سمنان، شرق کرمان، دامنه و ارتفاعات استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران باران می بارد.

همچنین این شرایط در روز شنبه 25 فروردین برای استان های لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شمال کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرق خوزستان، شمال فارس، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و شرق مازندران و ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان و روز یکشنبه 26 فروردین برای استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، نیمه شمالی کرمان، یزد، شمال فارس، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و نیمه شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش بینی شده است.

همچنین از بعدازظهر یکشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور شده و دوشنبه در شمال غرب، برخی نقاط غرب، جنوب غرب و جنوب کشور سبب بارش می شود.

در سواحل دریای خزر، شمال شرق، بخش هایی از شرق و مرکز کشور، سیستان وبلوچستان، کرمان، هرمزگان و ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار و وزش باد شدید موقت رخ می دهد.

در شرق مازندران، گلستان، خراسان رضوی، شمالی و شمال خراسان جنوبی بارش ها شدت بیشتری خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود سامانه بارشی جدید از هفته آینده به کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود سامانه بارشی جدید از هفته آینده به کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.