وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی بررسی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی بررسی شد - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، امیر شهرابی شهردار منطقه 14 تهران همراه با تیم نظارتی مشترک شهرداری، آتش نشانی، دستگاه های قضایی و نیروی انتظامی، از وضعیت پیشرفت ایمنی بازار گل محلاتی تا اتخاذ تمهیدات ترافیکی و رفع سد معبر محدوده، بازدید کردند.

شهردار منطقه 14 تهران ضمن این رصد میدانی با بیان اینکه بازار گل شهید محلاتی در منطقه 14 از نخستین پایگاه های عرضه گل و گیاه تهران است که در طول سال با تراکم بالای جمیعت مواجه است، گفت: بر این اساس و با توجه به اهمیت تامین ایمنی این بازار گل، شهرداری منطقه در کنار مراجع قضایی و سایر نهادهای خدمت رسان چون آتش نشانی و پلیس راهور و نیرو انتظامی و… پای کار آمده است.

شهرابی با تاکید بر اینکه ایمنی، امنیت و رضایتمندی شهروندان در این بخش از منطقه برای مدیریت شهری منطقه حایز اهمیت است و در این خصوص پیگیر اجرای مصوبات پیشین ساماندهی بازار گل محلاتی هستیم، افزود: جلسات متعدد و پایش میدانی در مورد ظرفیت ها، چالش ها و نحوه ی ساماندهی و تامین ایمنی با حضور نهادهای دخیل در موضوع بازار گل و گیاه شهید محلاتی برگزار می شود.

شهردار منطقه 14 تهران ابراز امیدواری کرد: پس از اتخاذ تصمیمات لازم مراجع قضایی و با همکاری نهادهای متولی و خدمت رسان، گام های مصمم برای ساماندهی، مرتفع شدن چالش ها و مشکلات این ظرفیت منطقه برداشته می شود.

گفتنی است، این پایش میدانی از بازار گل شهید محلاتی با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی تهران، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 14 تهران، عضو شورای اسلامی شهر تهران، رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران، سرکلانتر ششم، رییس پلیس راهور، انتظامی و شهردار و مدیران شهری منطقه 14 مورد بررسی قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی بررسی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی بررسی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.