پاسخگویی به 630 نفر در قالب میز ارتباطات مردمی سلامت در قم

پاسخگویی به 630 نفر در قالب میز ارتباطات مردمی سلامت در قم

میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که همزمان با سفر رییس جمهور و وزیر بهداشت به قم به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم از روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه در سالن شهدای بهورز معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم آغاز به کار کرده بود، امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه و پس از سه روز خدمت و پاسخگویی به بیش از 630 نفر به کار خود پایان داد.

به گزارش آزیلاز به نقل از وبدا، میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت با حضور دکتر علیرضا رحیم نیا، مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین دکتر بنار مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان نمایندگان تام الاختیار دکتر عین اللهی، برپا شده بود.

همچنین کارشناسانی از معاونت های توسعه، آموزشی و دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و معاونان دانشگاه علوم پزشکی قم در این سه روز در میز ارتباطات مردمی حضور داشتند.

رییس جمهور و اعضای دولت در دومین سفر استانی در سال 1403 از دیروز پنج شنبه، 20 اردیبهشت ماه به مدت دو روز به استان قم سفر کرده و علاوه بر افتتاح و بازدید از پروژه های عمرانی در بخش های مختلف، از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات قرار گرفتند. دکتر عین اللهی نیز در این سفر از پروژه های محل احداث خوابگاه پسران و دانشکده پزشکی پردیس دکتر قاضی، مرکز جامع سرطان قم و همچنین بیمارستان خیرین سلامت بازدید و مرکز هدایت عملیات بحران، پایگاه اورژانس و مرکز پایش مراقبت های درمانی دانشگاه علوم پزشکی قم را افتتاح کرد.

همچنین در نشستی با حضور وزیر بهداشت، معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت مهمترین توانمندی ها و نیازمندی های سلامت استان قم مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری شد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخگویی به 630 نفر در قالب میز ارتباطات مردمی سلامت در قم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخگویی به 630 نفر در قالب میز ارتباطات مردمی سلامت در قم"، کلیک کنید.