پایان مهلت 100 بیمارستان دارای اخطار ایمنی/ ارزیابی مجدد بیمارستان ها در اردیبهشت 1403

پایان مهلت 100 بیمارستان دارای اخطار ایمنی/ ارزیابی مجدد بیمارستان ها در اردیبهشت 1403

معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه پروانه 100 بیمارستان به دلیل عدم رفع مشکلات، تمدید نشده و این بیمارستان ها به سرعت در حال انجام اقدامات لازم هستند، گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، ارزیابی بیمارستان ها در اردیبهشت و خرداد 1403 انجام می شود.  

دکتر سعید کریمی در گفت وگو با آزیلاز،  درباره تمدید پروانه برخی از بیمارستان ها گفت: برخی از بیمارستان ها به اورهال نیاز دارند و تعداد قابل توجهی از بیمارستان هایی که به اورهال نیاز داشتند نسبت به انجام اقدامات لازم اقدام کردند.  

وی با بیان اینکه پروانه 100 بیمارستان تمدید نشده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر،  پروانه 100 بیمارستان به دلیل عدم رفع مشکلات، تمدید نشده است. این بیمارستان ها به سرعت در حال انجام اقدامات لازم هستند. امیدواریم پروانه این 100 بیمارستان با انجام اقدامات لازم تمدید شود.  

معاون درمان وزارت بهداشت  گفت: بیمارستان هایی که باید نسبت به رفع خطر اقدام می کردند شش ماه فرصت داشتند در این مسیر گام بردارند. به این منظور یک فرصت شش ماهه اول و یک فرصت شش ماهه دوم در اختیار بیمارستان ها قرار دادیم. وزارت بهداشت، سال را به 2 بازه زمانی شش ماهه تقسیم می کند؛ فرصت 6 ماهه اول به پایان رسیده و فرصت 6 ماهه دوم نیز 3 روز دیگر به پایان می رسد.  

کریمی درباره ارزیابی مجدد بیمارستان ها در سال آتی گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، ارزیابی مجدد بیمارستان ها در اردیبهشت و خرداد ماه 1403 انجام می شود.  

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان مهلت 100 بیمارستان دارای اخطار ایمنی/ ارزیابی مجدد بیمارستان ها در اردیبهشت 1403" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان مهلت 100 بیمارستان دارای اخطار ایمنی/ ارزیابی مجدد بیمارستان ها در اردیبهشت 1403"، کلیک کنید.