پایان هفته طلایی ها با ناکامی سپری شد

پایان هفته طلایی ها با ناکامی سپری شد

آزیلاز/اصفهان پس از باخت روز گذشته تیم فوتبال سپاهان برابر الهلال، طلایی ها امروز نیز روز ورزشی خوبی را سپری نکردند.

در یکی دیگر از جمعه های ورزشی شلوغ اصفهان تیم های هندبال بانوان، فوتبال بانوان و والیبال مردان نصف جهان به مصاف رقبای لیگ برتری خود رفتند که هیچ پیروزی به دست نمایندگان اصفهان نیامد.

در ابتدا تیم هندبال بانوان سپاهان در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر در سالن 25 آبان اصفهان میزبان سنگ آهن بافق بود.

بانوان سپاهان در نیمه نخست با نتیجه 13 بر 11 با شکست به رختکن رفتند؛ در نیمه دوم نیز دختران سپاهان عملکرد فوق العاده ای داشتند اما در پایان بازی با نتیجه 27 بر 25 به سود سنگ آهن به پایان رسید.

به این ترتیب شاگردان فاطمه محمدخانی با 8 برد، یک تساوی و 4 شکست با 19 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

پس از این دیدار تیم فوتبال بانوان سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 13 مهمان فراایساتیس بود.

جدال دو تیم سپاهان و فراایساتیس کران فارس در حالی با تساوی یک بر یک رو به پایان بود که سپاهان در ثانیه های آخر وقت اضافی از روی ضربه ایستگاهی به گل پیروز خود رسید. البته این گل با پرچم کمک داور افساید گرفته شد تا این دیدار با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.

در آخرین رویداد ورزشی نصف جهان تیم والیبال مردان سپاهان در حساس ترین دیدار لیگ دسته یک برای صعود به لیگ برتر میزبان مس سونگون بود.

دو دیدار قبلی این تیم با یک برد و یک شکست همراه بود تا برای صعود از پلی آف کار به بازی حساس سوم کشیده شود که این دیدار نیز با شکست 3 بر 1 جوانان اصفهان به پایان رسید.

پیش از این در دو روز قبل نیز تیم های هندبال و فوتبال سپاهان نیز باختند تا 3 روز تلخ سپاهانی ها در ورزش اصفهان سپری شده و چشم امید به دیدار والیبالی فردا، 28 ام بهمن ماه تیم والیبال بانوان سپاهان برای صعود به فینال داشته باشند.

 دختران والیبالیست اصفهان ذوب آهن با شکست برابر سایپا راهی رده بندی شده اند و سومین دیدار تیم های سپاهان و مهرسان، دومین فینالیست را مشخص خواهد کرد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان هفته طلایی ها با ناکامی سپری شد" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان هفته طلایی ها با ناکامی سپری شد"، کلیک کنید.