پیش بینی ذوالنوری از ترکیب مجلس دوازدهم

پیش بینی ذوالنوری از ترکیب مجلس دوازدهم

آفتاب نیوز :

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری مهمترین برنامه مجلس دوازدهم را معیشت مردم و وضعیت اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: تولید و تثبیت نرخ ارز، مسکن، خودرو، فساد اداری، اجتماعی و بانکی از جمله موضوعاتی است که در حوزه حل مشکلات اقتصادی کشور باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین رسیدگی به وضعیت فرهنگی کشور و فضای مجازی را از دیگر برنامه های مجلس دوازدهم برشمرد و افزود: در ساماندهی این دو حوزه، دولت و مجلس باید تلاش کنند تا هم بدون محدودیت های دست و پا گیر، فضای درستی ایجاد و دسترسی های لازم برای کسب و کار فراهم شود و هم آسیب های ناشی از آن کاسته شود.

ذوالنوری درباره آرایش سیاسی مجلس آینده، گفت: به طور معمول در مجلس دو فراکسیون سیاسی داریم، اما با توجه به تنوعی که میان نیرو های انقلاب شکل گرفت، پیش بینی می شود سه فراکسیون در مجلس آینده تشکیل شود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 اسفند 1402 برگزار شد و از میان کاندیدا های حاضر در عرصه رقابت 245 نفر به مجلس راه یافتند و سرنوشت 45 کرسی باقی مانده در دور دوم انتخابات که در 21 اردیبهشت برگزار می شود، روشن خواهد شد.

طبق اعلام وزارت کشور تعداد رای صحیح ماخوذه در حوزه انتخابیه تهران 1 میلیون و 569 هزار و 857 رای بود از بین نامزد ها تعداد 14 نفر به طور مستقیم وارد مجلس شدند و 32 نفر دیگر نیز به مرحله دوم انتخابات راه یافتند که برای تصدی 16 کرسی باقی مانده بهارستان در 21 اردیبهشت به رقابت خواهند پرداخت.

آخرین جلسه مجلس یازدهم 2 خرداد تشکیل و مراسم افتتاحیه مجلس شورای اسلامی در دوره دوازدهم، 7 خرداد ماه با حضور مسیولان کشوری و لشکری و با پیام مقام معظم رهبری برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی ذوالنوری از ترکیب مجلس دوازدهم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی ذوالنوری از ترکیب مجلس دوازدهم"، کلیک کنید.