چنس پِردومو درگذشت

چنس پِردومو درگذشت

آفتاب نیوز :

چنس پردومو بازیگر سریال های تلویزیونی «جن وی» و «ماجرا های هراس انگیز سابرینا» در تصادف موتورسیکلت درگذشت. وی 27 ساله بود.

به گزارش ورایتی، این بازیگر بریتانیایی-آمریکایی برای بازی در نقش امبروز اسپلمن در «ماجرا های هراس انگیز سابرینا» از نتفلیکس و آندره اندرسون در سریال «جن وی» که اسپین آفی از «پسرها» بود شناخته شد.

پردومو 19 اکتبر 1996 در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد و در کودکی همراه مادرش به ساوت همپتون انگلستان نقل مکان کرد. پردومو ابتدا قصد داشت حقوق بخواند، اما به لندن رفت تا بازیگری را دنبال کند. او به تیاتر ملی جوانان پیوست و در مدرسه بازیگری هویت آموزش دید.

وی ابتدا در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم کوتاه ظاهر شد و بعد برای بازی در سریال «ماجرا های هراس انگیز سابرینا» که کایرنان شیپکا، راس لینچ و جاز سینکلر دیگر بازیگرانش بودند، انتخاب شد. او از سال 2018 تا 2020 در طول 4 فصل در نقش امبروز اسپلمن بازی کرد. پردومو همچنین در فیلم تلویزیونی «کشته شده توسط بدهی من» در سال 2018 در نقش ژروم راجرز ایفای نقش کرد و نامزدی بفتا برای بهترین بازیگر نقش اول مرد را کسب کرد.

پردومو در سریال «جن وی» در نقش آندره اندرسون، دانشجوی دانشگاه گودولکین بازی کرد که از توانایی دستکاری مغناطیسی استفاده می کند. با درگذشت او تولید فصل دوم برای مدت نامعلومی به تعویق می افتد.

در سینما هم پردومو در فیلم های «پس از» با بازی جوزفین لنگفورد و هیرو فاینس تیفین کار کرد. او در «پس از سقوط» (2021)، «پس از همیشه شاد» (2022) و «پس از همه چیز» (2023) شخصیت لندون گیبسون را به تصویر کشید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چنس پِردومو درگذشت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چنس پِردومو درگذشت"، کلیک کنید.