چهارمین شکست متوالی هندبالیست‌ها در قهرمانی جهان

چهارمین شکست متوالی هندبالیست‌ها در قهرمانی جهان

تیم ملی هندبال دختران ایران در چهارمین دیدارش در مسابقات قهرمانی جوانان جهان برابر تونس هم شکست خورد.

به گزارش آزیلاز، تیم ملی هندبال دختران ایران امروز یکشنبه از ساعت ۱۳:۱۵ در اولین دیدارش در مرحله پریزیدنت کاپ مسابقات قهرمانی جوانان جهان برابر تونس به میدان رفت و با نتیجه ۲۳ بر ۲۶ شکست خورد. این چهارمین شکست متوالی دختران در این مسابقات بود.

شاگردان شافعیان در مرحله مقدماتی این مسابقات در گروه A با هلند، رومانی و برزیل همگروه بودند که مقابل هر سه تیم با اختلاف شکست خوردند. آنها با این سه شکست در رده آخر گروه قرار گرفتند و در مرحله پرزیدنت کاپ در گروه یک قرار گرفتند و با تیم‌های برزیل، تونس و شیلی، تیم‌های سوم و چهارم گروه B، همگروه شدند. هندبالیست های ایرانی در دیگر دیدارش در این مسابقات روز سه‌شنبه، ۵ تیر از ساعت ۱۰:۳۰، با شیلی مصاف خواهند کرد.

نتایج تیم ملی هندبال دختران جوان در قهرمانی جوانان جهان:

ایران ۱۱ – ۳۴ هلند
ایران ۱۵ – ۳۳ رومانی
ایران ۲۲ – ۳۰ برزیل
ایران ۲۳ – تونس ۲۶

بیست‌وچهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران جوان از ۳۰ خرداد تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار خواهد شد. در این مسابقات ۳۲ تیم حضور دارند.

آسمان بدوی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نسترن فراهانی، الناز یارمحمدی توسکی، مائده عشاقی، زهرا فتوتی، صبا دهقانی، فاطمه شاهین، سعیده غصنفری، آروز بهمئی، الهه نیکان، صبا زنگنه، محدثه شعبانی، غزاله مهری، هستی آرین‌فر ۱۶ نفر نهایی اعزامی به این‌ مسابقات‌اند.

نشمین شافعیان به عنوان مربی، مهری رهبری مشاور فنی، نسترن ابریشم‌کار، فیزیوتراپ و شادی باقری، روانشناس، کادر فنی تیم ملی ایران را تشکیل می‌دهند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهارمین شکست متوالی هندبالیست‌ها در قهرمانی جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهارمین شکست متوالی هندبالیست‌ها در قهرمانی جهان"، کلیک کنید.