کاهش آلودگی هوا با بهره برداری از خط تولید باتریهای لیتیومی و سیلد

کاهش آلودگی هوا با بهره برداری از خط تولید باتریهای لیتیومی و سیلد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امیدواریم با راه اندازی و بهره برداری از این خط تولید اقدامی اساسی در جهت کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی و کاهش مصرف بنزین حاصل گردد.

به گزارش آزیلاز، امیر سرتیپ آشتیانی دوشنبه 21 اسفند 1402 در مراسم احداث و بهره برداری از بزرگترین خط تولید پک باتری های لیتیومی و خط تولید انواع باتری های سیلد در غرب آسیا با اشاره به استمرار رونمایی از دستاوردهای های وزارت دفاع و هم چنین توسعه اقتصاد دانش بنیان گفت: امروز شاهد احداث و بهره برداری از خط تولید پک باتری های لیتیومی و خط تولید انواع باتری های سیلد هستیم که این پروژه بزرگ ثمره تلاش متخصصان سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع است.

وی با بیان این که «راه اندازی این پروژه باعث افزایش تولید باتری ها و ذخیره ساز ها در کشور می شود»، افزود: احداث و بهره برداری از این خط تولید دستاوردهای زیادی برای کشور از جمله در صنایع مخابرات، حمل و نقل ، پالایشگاه ها و سایر مجموعه هایی که از باتری ها و ذخیره ساز های انرژی استفاده میکنند خواهد داشت.

وی با اشاره به فرامین فرمانده معظم کل قوا و سیاست های دولت مردمی سیزدهم تصریح کرد: امیدواریم با راه اندازی و بهره برداری از این خط تولید اقدامی اساسی در جهت کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی و کاهش مصرف بنزین حاصل گردد.

وزیر دفاع کاهش قیمت تمام شده و جلوگیری از خروج ارز را از مزایای راه اندازی این خط تولید دانست و افزود: با افتتاح و راه اندازی این پروژه علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور، در حوزه صادرات نیز اقدامات بسیار خوبی انجام خواهد شد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش آلودگی هوا با بهره برداری از خط تولید باتریهای لیتیومی و سیلد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش آلودگی هوا با بهره برداری از خط تولید باتریهای لیتیومی و سیلد"، کلیک کنید.