کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل با بیان این که تیم ایران از بازیکنان جوان و باکیفیتی بهره می برند که شناختی از آن ها نداریم، گفت: همیشه بازی مقابل تیم ملی ایران سخت است.

به گزارش آزیلاز، آخرین دیدار تداکاتی بین دو تیم ایران و برزیل امروز (شنبه 29 اردیبهشت) برگزار شد و تیم ملی برزیل به پیروزی رسید.

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل درباره این مسابقه، گفت: همیشه بازی مقابل تیم ملی ایران سخت است. آن هادر کنار بازیکنان با تجربه ای که دارند، از بازیکنان جوانی باکیفیتی نیز بهره می برندکه شناختی از آن ها نداریم.

برونو رزنده با اشاره به کیفیت بالای بازیکنان تیم ملی برزیل در زدن سرویس ادامه داد: به نظرم در این دیدار، تفاوت دو تیم در زدن سرویس ها بود چرا که در جریان مسابقه سرویس های پر قدرت و خوبی زدیم که دریافت اینگونه توپ ها برای حریف خیلی سخت است و تیم حریف نمی تواند حمله سرعتی داشته باشد.

وی تاکید کرد: سرویس های قاطعی زدیم که برای تیم ایران مهار آن ها خیلی سخت بود اما نکته مهم اینجاست که در حال پیشرفت هستیم و این هدف تیم ملی والیبال برزیل است.

رزنده درخصوص لیگ ملت های والیبال گفت: هفته آینده لیگ ملت های والیبال شروع خواهد شد و رقابت های سختی در پیش داریم، چون تیم های خوب و قدرتمند زیادی در این رقابت ها حضور دارند. سعی می کنیم هر روز بهترین کیفیت خودمان را به نمایش بگذاریم و برای المپیک پاریس آماده شویم و شاید یک مدال کسب کنیم. امیدواریم برزیل و ایران در دور اول عملکرد خوبی داشته باشند.

تیم ملی والیبال ایران بعد از این مسابقه کمپ تیم های ملی والیبال برزیل را ترک می کند و راهی محل اسکان خود در هتل هفته نخست لیگ ملت ها در ریودوژانیرو می شود.

مرحله مقدماتی لیگ ملت های 2024 در گروه مردان از روز یکم خردادماه شروع می شود و ملی پوشان والیبال ایران ساعت 3:30 دقیقه بامداد روز پنج شنبه سوم خرداد در نخستین مسابقه خود به مصاف صربستان می روند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟"، کلیک کنید.