کسب سهمیه المپیک ژیمناستیک ایران و بی خبری فدراسیون؟!

برخی از منابع خارجی از کسب سهمیه المپیک توسط مهدی الفتی ملی پوش ژیمناستیک خبر می دهند اما فدراسیون ایران هیچ خبری مبنی بر کسب سهمیه المپیک منتشر نکرده است.

به گزارش آزیلاز، مسابقات جام جهانی ژیمناستیک قطر به پایان رسید. مهدی الفتی ملی پوش ژیمناستیک ایران در این مسابقات در وسیله پرش خرک امتیاز خوبی کسب نکرد و در آخرین رده (24) قرار گرفت. بعد از این نتیجه، فدراسیون و بسیاری از اهالی ژیمناستیک اعلام کردند که شانس الفتی برای کسب سهمیه المپیک خیلی کم شده است.

اما امروز برخی از رسانه های خارجی از کسب سهمیه المپیک الفتی خبر می دهند این در حالی است که تا این لحظه فدراسیون ژیمناستیک ایران هیچ خبری مبنی بر کسب سهمیه منتشر نکرده است و هنوز مشخص نیست که این سهمیه قطعی شده یا خیر؟

طبق آمار سایت های خارجی تا این لحظه 12 تیم (پنج ورزشکار) و 36 ژیمناست سهمیه المپیک گرفته اند و نام مهدی الفتی نیز در میان آنها دیده می شود.

کسب سهمیه المپیک ژیمناستیک ایران و بی خبری فدراسیون؟!

کسب سهمیه المپیک ژیمناستیک ایران و بی خبری فدراسیون؟!

ملاک فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه، مجموع امتیازهای چهار جام جهانی است که البته هنوز فدراسیون جهانی امتیاز مربوط به جام جهانی قطر را روی سایت وارد نکرده است. مهدی الفتی در مسابقات جام جهانی مصر، آلمان و باکو که جزو مسابقات کسب سهمیه المپیک بود نتایج خوبی بدست آورد.

مسابقات جام جهانی قطر آخرین مسابقه کسب سهمیه المپیک بود که الفتی در این مسابقه نمایش بسیار بدی داشت. او حرکت دوم خود را از دست داد و تنها از یک حرکت امتیاز گرفت که میانگین امتیازش به عدد 6.700 رسید.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسب سهمیه المپیک ژیمناستیک ایران و بی خبری فدراسیون؟!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسب سهمیه المپیک ژیمناستیک ایران و بی خبری فدراسیون؟!"، کلیک کنید.