کشف جسد زن میانسال تویسرکانی پس از 5 روز

کشف جسد زن میانسال تویسرکانی پس از 5 روز

آزیلاز/همدان فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف جسد خانمی میانسال پس از پنج روز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا نوری اظهار کرد:  در پی تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت های 110 مبنی بر فوت خواهر 51 ساله وی در آپارتمانش حوالی ظهر روز پنج شنبه گذشته بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.

وی افزود: بررسی های اولیه نشان داد که نامبرده حدود پنج روز قبل فوت کرده و دچار  فساد نیشگی شده بطوریکه آثار کبودی و ترکیدگی برروی اعضای بدنش مشهود بود.  

 به گزارش آزیلاز به نقل از روابط عمومی ناحیه انتظامی تویسرکان، وی در ادامه گفت: بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته تقریبا پنج روز تا یک هفته قبل همسر وی فوت کرده و به دلیل بی سوادی و عدم توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت وی را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی برای سرکشی وارد آپارتمان آنها شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع می دهد. 

 فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به حضور مقام قضایی و پرسنل آگاهی در محل کشف جسد و انجام معاینه محلی، عکس برداری، انتقال جسد به پزشکی قانونی و سایر اقدامات لازم ،خاطر نشان کرد: با وجود اینکه بدلیل مشهود نبودن آثار ضرب و جرح فعلا فرضیه قتل مطرح نیست و احتمال اینکه متوفی بر اثر عارضه ای همچون سکته قلبی یا مغزی جان خود را از دست داده باشد وجود دارد بنابراین هنوز علت اصلی مرگ این زن برای پلیس مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در این خصوص متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد، با این حال حسب دستور قضایی همسر نامبرده که دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر نیز هست دستگیر و تحت نظر قرار گرفته است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف جسد زن میانسال تویسرکانی پس از 5 روز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف جسد زن میانسال تویسرکانی پس از 5 روز"، کلیک کنید.