کشف 75 کیلوگرم روانگردان از قاچاقچی سابقه دار در شرق پایتخت

کشف 75 کیلوگرم روانگردان از قاچاقچی سابقه دار در شرق پایتخت

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 75 کیلوگرم مواد روانگردان از یک قاچاقچی موادمخدر در جنوب شرق پایتخت خبرداد.

به گزارش آزیلاز، سرهنگ حسین باباپور در این باره گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناصراصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت، ماموران پایگاه نهم این پلیس با انجام اقدامات پلیسی گسترده متوجه شدند که یک نفر از قاچاقچیان موادمخدر که از توزیع کنندگان سابقه دار در تهران است اقدام به توزیع گسترده موادمخدر در مناطق جنوب شرق تهران کرده است.  

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با گسترش چتر اطلاعاتی، فعالیت مجرمانه متهم را تحت رصد و پایش قرار دادند. در ادامه با رصد لحظه به لحظه فعالیت های متهم، مخفیگاه و شیوه و شگرد آن ها شناسایی شد. سپس هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد.  

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به ماموریت پلیس برای دستگیری این فرد، گفت: ماموران پس از ورود به مخفیگاه متهم، ضمن دستگیری وی مقدار 75 کیلو گرم انواع مواد روانگردان خطرناک را کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهم پس از دستگیری به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد، گفت: این فرد در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از آن با تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 75 کیلوگرم روانگردان از قاچاقچی سابقه دار در شرق پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 75 کیلوگرم روانگردان از قاچاقچی سابقه دار در شرق پایتخت"، کلیک کنید.