کنایه جدید شکیرا به پیکه؛ او مرا پایین می کشید!

کنایه جدید شکیرا به پیکه؛ او مرا پایین می کشید!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ شکیرا همین هفته گذشته بود که در آهنگ جدیدش برای چندمین بار به پیکه حمله کرد ولی ظاهرا شکیرا هر چقدر به پیکه می تازد عصبانیتش از او فروکش نمی کند.

به گزارش ورزش سه، شکیرا، همسر سابق جرارد پیکه، امروز در مصاحبه با جیمی فالون بار دیگر فرصت را برای انتقام گرفتن از ستاره سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا مناسب دید. شکیرا که در برنامه مشهور تونایت شو با اجرای جیمی فالون شرکت کرده بود نشان داد از مطرح کردن حرف های جنجالی درباره همسر سابقش ابایی ندارد.

شکیرا که به بهانه رونمایی از آلبوم جدیدش به برنامه جیمی فالون رفته بود موضوع اصلی برنامه را به پیکه اختصاص داد و گفت: “من روزهای سختی داشتم و مشغول کار بودم. اصلا وقت نداشتم. همسرم عادت داشت که من را پایین بکشد ولی حالا آزادم و می توانم کار کنم”.

آلبوم جدید شکیرا با عنوان “زنان، گریه دیگر بس است” اولین آلبوم موسیقی ای است که این خواننده شهیر از سال 2017 روانه بازار می کند. به این ترتیب بین دو آلبوم آخر شکیرا فاصله ای هفت ساله است که در کارنامه کاری او بی سابقه بوده است. البته شکیرا از زمان جدا شدن از پیکه چندین تک آهنگ منتشر کرده که عملا در همه آنها به پیکه طعنه زده است.

در گذشته هر بار که شکیرا در آهنگ ها یا پست های شبکه های اجتماعی اش به پیکه طعنه زده بود این ستاره سابق بارسا بلافاصله به طعنه های همسر سابقش واکنش نشان داده بود. حالا باید دید پاسخ پیکه به این مصاحبه شکیرا چه خواهد بود؟

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنایه جدید شکیرا به پیکه؛ او مرا پایین می کشید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنایه جدید شکیرا به پیکه؛ او مرا پایین می کشید!"، کلیک کنید.