کومان: هلند متفاوتی را مقابل رومانی خواهید دید

کومان: هلند متفاوتی را مقابل رومانی خواهید دید

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند اعلام کرد در بازی مرحله یک‌هشتم نهایی تیمش عملکرد متفاوتی مقابل رومانی خواهد داشت.

به گزارش آزیلاز، تیم ملی هلند فرداشب در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی رومانی خواهد رفت. هلند در دور گروهی عملکرد چشمگیری نداشت و مورد انتقاد کارشناسان و هواداران قرار داشت.

رونالد کومان امیدوار است که تیمش در بازی فردا مقابل رومانی عملکرد متفاوتی داشته باشد و راهی دور یک چهارم نهایی شود.

کومان در نشست خبری قبل از این بازی عنوان کرد: هفته طولانی‌ای داشتیم. کاش فاصله کمتر بود. ولی زمان زیادی داشتیم ‏تا بازی با اتریش را بررسی و آنالیز کنیم. برای مثال فهمیدیم که ‏جایگیری‌ها در کدام قسمت از زمین درست نبود. 

او ادامه داد: ما فشرده بازی ‏نکردیم و به نظر می‌رسید انرژی کمی داریم و به اندازه کافی تهاجمی ‏نیستیم. البته بخشی به خاطر این بود که حریف بیشتر از ما کنترل ‏توپ را در اختیار داشت. همه می‌دانند که باید تغییر کنیم و ‏می‌توانیم تغییر کنیم. فردا تایید این را در زمین خواهید دید. ‏

سرمربی هلند درباره احتمال تغییرات در ترکیب تیمش همچنین گفت: نه. تغییر زیادی نخواهیم داشت. البته که ما خوب نبودیم ولی نیازی به ‏نگران شدن نیست. ما مدت‌هاست کنار هم هستیم و در یک تیم ‏گاهی هم شما لحظاتی ناامیدکننده دارید. من بر اساس آنچه در ‏اختیار دارم و آنچه می‌بینم ترکیب را انتخاب می‌کنم. من قوی‌ترین ‏تیم را از نظر بدنی و ذهنی انتخاب می‌کنم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کومان: هلند متفاوتی را مقابل رومانی خواهید دید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کومان: هلند متفاوتی را مقابل رومانی خواهید دید"، کلیک کنید.