10 بار دیگر با قطر بازی کنیم، شکست نمی خوریم

10 بار دیگر با قطر بازی کنیم، شکست نمی خوریم

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ رحمان رضایی، مربی تیم ملی فوتبال ایران، پنج شنبه شب پس از بازگشت کاروان تیم ملی به ایران گفت: فکر می کنم آنچه در توان تیم بود و آنچه باید را بچه ها و کادرفنی گذاشتند. نهایت سعی و تلاش مان را کردیم. شما بازی را دیدید چه شرایطی رقم خورد و چه اتفاقی افتاد. این که حتی نزدیک به 20 دقیقه 10 نفره بودیم. سعی کردیم و موقعیت ایجاد کردیم ولی به نظرم کم شانس هم بودیم که توپ های مان وارد دروازه نشد.

مربی تیم ملی درباره انتقادها به خط دفاعی تیم ملی عنوان کرد: تیم ملی با کادرفنی جدید چند بازی انجام داده است؟ از همان اردن آنجا قهرمان شدیم که گفتند آقا این چه جامی است و الکی وقت تلف کردید. دیدید که از همان تورنمنت چهارجانبه سه تیم در مرحله نهایی آسیا بودند. بنابراین انتقادات هست، وقتی یکی از این توپ ها وارد گل شود این انتقادات نیست. بالاخره وقتی تیم شکست می خورد، انتقاد زیاد می شود که البته جای انتقاد وجود دارد ولی متاسفانه تیمی که نزدیک به 19 بازی کرده و فقط یک بازی را باخته، می توان انتقاد کرد اما این که بگوییم واقعا دفاع ضعیف بوده و بد کار کرده، من چنین اعتقادی ندارم. اگر واقعا نقصی بوده، بله نقص تیمی بوده که کار دفاعی تیم بوده. شما تمام گل های خورده در این بازی ها را تقسیم بر تعداد بازی ها کنید ببینید چند گل خوردیم؟

“پوست اندازی در تیم ملی چطور اتفاق خواهد افتاد؟” رحمان رضایی در پاسخ به این سوال گفت: بالاخره سرمربی تصمیم می گیرد شرایط فیزیکی و انفرادی بازیکنان در باشگاه ها مشخص می کند که بالاخره باید پوست اندازی شود و برخی از بازیکنان پا به سن گذاشته اند. برخی از بازیکنان را ببینید که در بازی با ژاپن اثرگذار بودند، شاید برخی انتقاد کردند که چرا این ها را بردید ولی دیدید اگرچه یک روز دیرتر هم بازی کردیم اما مقابل ژاپن کاری کردیم که نتوانند در نیمه دوم تکان بخورند. ما دیدیم که ژاپن در نیمه دوم بدنی کم آورد، اگر تیم ما بود می گفتیم که بله بازیکنان پا به سن گذاشته دارد و نمی تواند از لحاظ بدنی طاقت بیاورد. با همین بازیکنان در نیمه دوم بازی مقابل قطر بازی کردیم و به نظرم اگر 10 بار دیگر هم بازی کنیم شاید شکست نخوریم. بدشانسی آوردیم و بچه ها همه سعی خود را کردند و تلاش داشتند تا جایی که امکان دارد مردم را خوشحال کنند. از مردم و طرفداران ایران تشکر می کنم ولی شرمنده آن ها هستیم که نتوانستیم به فینال برویم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 بار دیگر با قطر بازی کنیم، شکست نمی خوریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 بار دیگر با قطر بازی کنیم، شکست نمی خوریم"، کلیک کنید.