19 و 36، رتبه تیراندازان المپیکی ایران در جام جهانی

19 و 36، رتبه تیراندازان المپیکی ایران در جام جهانی

نمایندگان المپیکی ایران در مرحله مقدماتی تفنگ بادی زنان نوزدهم و سی و ششم شدند و از رسیدن به فینال بازماندند.

به گزارش آزیلاز، در چهارمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو، دختران ایران در مرحله مقدماتی تفنگ بادی در کنار 97 تیرانداز رقابت کردند اما از رسیدن به فینال این ماده بازماندند.

در پایان مرحله مقدماتی فاطمه امینی تیرانداز المپیکی با رکورد 629.8 در رده نوزدهم قرار گرفت. نجمه خدمتی با رکورد 629.5 در رده بیست و سوم ایستاد و شرمینه چهل امیرانی دیگر نماینده المپیکی ایران با رکورد 628.1 در رده سی و ششم ایستاد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو آذربایجان انجام می شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون نمایندگان ایران در هیچ ماده ای به فینال نرسیده اند. در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم وتیم های میکس تفنگ (شرمینه چهل امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل امیرانی سی و ششم شدند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "19 و 36، رتبه تیراندازان المپیکی ایران در جام جهانی" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "19 و 36، رتبه تیراندازان المپیکی ایران در جام جهانی"، کلیک کنید.