2 مورد از زباله گردی زنان در تهران مشاهده شده است

محمدی در گفت وگو با آزیلاز:

2 مورد از زباله گردی زنان در تهران مشاهده شده است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: آمار دقیقی از تعداد زنان زباله گرد در تهران ندارم، اما وجود 2 مورد از این زنان تا کنون گزارش شده است.

رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آزیلاز، اظهار کرد: ما در اجرای طرح «نوماند»، چون با ماشین به درب منازل مردم مراجعه می کنیم و اگر زنان زباله گرد رانندگی بلد باشند و گواهینامه رانندگی داشته باشند، از آنها به عنوان راننده استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در صورت اینکه زن زباله گردی گواهینامه رانندگی داشته باشد، قطع به یقین جزو اولویت های ما این است که این زن ها را به عنوان راننده استخدام کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران همچنین خاطرنشان کرد: تعداد زنان زباله گرد در تهران خیلی کم است و در بعضی موارد یکی الی دو مورد مشاهده شده است.

محمدی در ادامه تاکید کرد: ما اعلام کرده ایم که آمادگی داریم که زنان زباله گرد را به شرط داشتن گواهینامه استخدام می کنیم و تا کنون 3 مورد هم مراجعه کرده و با آنها مصاحبه کرده ایم تا به عنوان راننده ماشین های طرح نوماند استخدامشان کنیم.

وی اضافه کرد: حکم ماموریتی ما محدود است و ما تنها جایی که می توانیم زنان زباله گرد را مشغول به کار کنیم، تنها به عنوان همین راننده خودرو های طرح نوماند است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 مورد از زباله گردی زنان در تهران مشاهده شده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 مورد از زباله گردی زنان در تهران مشاهده شده است"، کلیک کنید.