8 سال برای شوش هیچ پروژه ورزشی تعریف نشده بود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

8 سال برای شوش هیچ پروژه ورزشی تعریف نشده بود - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، حمید بنی تمیم صبح امروز جمعه در حاشیه آیین بهره برداری از استخر سرپوشیده یادگار امام شوش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر، 22 پروژه در سطح استان برای افتتاح داشتیم که از جمله آن می توان به آیین بازگشایی تنها استخر شهر شوش که بعد از هفت سال تعطیلی با بازسازی کامل توانستیم آن را به بهره برداری برسانیم، اشاره کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: پیش از هر چیز از مردم شوش خصوصاً جامعه ورزش عذرخواهی می کنم که در مدت هفت سال ناچار بودند برای درمان خود یا ورزش فرزندانشان به شهرهای همجوار بروند، این تعلل و تاخیر در بازسازی، دلایلی از جمله تامین اعتبارات مالی، مسایل قانونی و لزوم رعایت قوانین و مقررات را داشت که سبب شد در زمان خدمت بنده حدود 2 سال تاخیر داشته باشد و اکنون شاهد بازگشایی آن هستیم.

وی اضافه کرد: اقداماتی که باید در شوش انجام شود زیاد است و شاید جز معدود شهرهایی باشد که هشت سال هیچ پروژه جدیدی در آن تعریف نشده بود لذا در حال تلاش هستیم تا با کمک مسیولان محلی این عقب ماندگی را جبران کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: امسال از محل اعتبارات ملی مبلغ پنج میلیارد تومان برای تعمیر و تجهیز اماکن شوش گذاشته ایم، 2 زمین چمن در این شهر وجود دارد که یک زمین به بهره برداری رسید و سعی داریم تا پایان سال چمن مصنوعی دوم نیز به بهره برداری برسد.

بنی تمیم ادامه داد: همچنین یک پیست اسکیت تا پایان سال بازسازی خواهد شد؛ شهرها و شهرک های اطراف توقعاتی دارند که ان شاءلله بتوانیم به این توقعات در حد توان عمل کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "8 سال برای شوش هیچ پروژه ورزشی تعریف نشده بود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "8 سال برای شوش هیچ پروژه ورزشی تعریف نشده بود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.