9 یا 10، امباپه وارث کدام شماره اسطوره ای ریال می شود؟

9 یا 10، امباپه وارث کدام شماره اسطوره ای ریال می شود؟

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ در 48 ساعت گذشته تمامی خبرگزاری های معتبر جدایی کیلیان ام باپه از پاری سن ژرمن پس از پایان رقابت های فصل را 24-2023 تایید کرده اند. پرونده طولانی انتقال ام باپه به ریال مادرید پس از 6 سال با موفقیت بسته می شود و بالاخره لحظه ای که فلورنتینو پرز به هواداران لوس بلانکوس وعده آن را داده بود، به زودی فرا خواهد رسید. ستاره فرانسوی اکنون در مراحل نهایی توافق با ریال مادرید قرار دارد و طرفین روی جزییات این انتقال بزرگ کار می کنند.

پرسش جذابی که از الان در ذهن برخی از هواداران ریال مادرید به وجود آمده، شماره پیراهنی است که در اختیار کیلیان ام باپه قرار می گیرد. طبق گزارش رلوو، دو گزینه برای ستاره فرانسوی وجود دارد: 1- پیراهن شماره 9 که پس از جدایی کریم بنزما بر تن هیچ بازیکنی نرفت و 2- پیراهن شماره 10 که با توجه به جدایی بسیار محتمل لوکا مودریچ در پایان فصل در دسترس خواهد بود.

هیچ پیراهنی برای کیلیان ام باپه از پیراهن شماره 7 محبوب تر نیست، اما با توجه به این که وینیسیوس جونیور از آغاز فصل به عنوان وارث شماره کریستیانو رونالدو، این پیراهن را بر تن کرده، ام باپه ترجیح می دهد به مانند تیم ملی فرانسه پیراهن شماره 10 ریال مادرید را انتخاب کند. ام باپه با کیت شماره 10 خروس ها به یک قهرمانی و دو فینال جام جهانی رسید و تمایل دارد با همین پیراهن در سانتیاگو برنابیو هم درخشان ظاهر شود. سوابق باشگاهی ستاره فرانسوی نیز نشان می دهد که او تنها در چند بازی جام حذفی، پیراهن شماره 9 باشگاه موناکو را پوشیده بود.

پیش تر نیز گفته شده بود که ریال مادرید ریال مادرید احساس می کند دوران لوکا مودریچ در سانتیاگو برنابیو به پایان رسیده و اکنون وقت استفاده حداکثری از توانایی ها و پتانسیل بازیکنان جوان است. این احتمال وجود دارد که پیش از پایان فصل، ریال مادرید به صورت رسمی و علنی جدایی اسطوره کروات خود را اعلام کند تا او فرصت مناسبی برای خداحافظی با باشگاه و هواداران داشته باشد. با توجه به این اتفاق محتمل و آن چه بالاتر در مورد کیلیان ام باپه ذکر شد، او به احتمال فراوان وارث پیراهن شماره 10 لوکا مودریچ خواهد بود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 یا 10، امباپه وارث کدام شماره اسطوره ای ریال می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 یا 10، امباپه وارث کدام شماره اسطوره ای ریال می شود؟"، کلیک کنید.